Apartamento Petri Bavaria
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento Petri Bavaria Gramado hotel ligt in Gramado op ongeveer 2 km van het Parfum Museum en biedt een uitzicht op de tuin. Het aparthotel heeft parketvloeren en biedt parkeerplaatsen voor gasten.
Het hotel is in Gramado, op een klein stukje lopen van meren gesitueerd. Op 10 minuten rijden is het Hollywood Dream Cars Automuseum, een populaire plek in Gramado. Apartamento Petri Bavaria kunt u binnen het bereik van Black Lake vinden. Het pand bevindt zich op ongeveer 2,1 km van het Kerstdorp.
Aparte slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. Gasten kunnen gebruikmaken van een haardroger en badlakens in de aparte badkamers met een bubbelbad, een apart toilet en een douche.
Gaten zullen van Zwitserse keuken genieten bij Chateau Allemand binnen 5 minuten lopen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Apartamento Petri Bavaria hotel parkeren?
Apartamento Petri Bavaria hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Apartamento Petri Bavaria hotel uitchecken?
Klanten van Apartamento Petri Bavaria hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in Apartamento Petri Bavaria hotel?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van Apartamento Petri Bavaria hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.